Arkadaşımın Nerede Olduğunu Bulabilecek misin?

Büyük bir şehrin göbeğinde yaşayan bir adam vardı. Bu adam her sabah işine gider ve akşam evine gelirdi. Bu adam eve geldiğinde hemen hemen her akşam mahalleden bir arkadaşı ile çıkıp gezerdi. Bir de bu adam haftanın iki günü psikiyatriste giderdi. Adamın hayatı genellikle böyle bir rutin içinde geçerdi. Adamın arkadaşına en sık anlattığı şey müzikti. Bu adam her zaman için oldukça büyük bir müzik yeteneği olduğundan bahsederdi. Hatta adam bazen durumu abartıp bazı ün yapmış müzikleri bile kendisinin bestelediğini ama bu bestelerin kendisinden çalınıp piyasadaki popüler müziklerin yapıldığını söylerdi. Bu adam müzik konusunda büyük bir yeteneği olduğuna öylesine inanmaya başlamıştı ki bir gün yine psikiyatriste gittiğinde psikiyatristi adama “madem bu kadar büyük bir yeteneğin var o zaman bu yeteneğini herkes bilse sence nasıl olurdu?” şeklinde bir soru sordu ve adama bazı ilaçlar yazıp o ilaçları kullanmasını söyledi.

Arkadaşımın Nerede Olduğunu Bulabilecek misin?

Adam ilaçlarını aldıktan sonra evine döndü ve ilaçlarını içti. Sonrada arkadaşıyla dışarı çıkıp sohbet etmeye başladılar. Adam arkadaşına psikiyatristin kendisine sorduğu soruyu sorduğunda arkadaşı adama “bence sen müzikler yapıp ünlü olabilirsin” dedi. Biraz daha sohbet ettikten sonra adam ve arkadaşı normalden çok daha erken bir saatte evlerine dağıldılar. Adam rutin hayatına devam etti, ilaçlarını aldı ve müzik besteleri yapmaya başladı. Birkaç ay sonra yaptığı müzikleri belli başlı müzik şirketlerine sundu ama adamın müzikleri reddedildi.

Arkadaşımın Nerede Olduğunu Bulabilecek misin?

Bu durum bizim adam için tam bir şok olmuştu. Adam o gün müzik ile ilgili bütün çalışmalarını bıraktı ve bir daha müzik ile ilgili herhangi bir konudan bahsetmemeye karar verdi. Adam ertesi gün tekrar normal hayatına devam etti. Psikiyatriste gidip yaşadıklarını anlattığı zaman psikiyatrist artık bizim adama ilaçlarını almaya ve bir daha psikiyatriste gitmesine daha fazla gerek kalmadığını söyledi. Adam o gün evine geldi. Arkadaşı ilginç bir şekilde o akşam adamı ziyarete gelmedi. Ve ertesi akşam da ve daha sonraki akşamlarda gelmedi. Arkadaşını merak eden adam arkadaşının evine gittiğinde aslında arkadaşının orada hiç yaşamadığını öğrendi.

 

 

Peki adamın arkadaşı nerede kaybolmuştu?

 

Cevabı burada bulabilirsiniz:

 

https://www.facebook.com/Friendz10official

Yorumlar

  • Aaa cevap hiç düşündüğüm gibi değilmişş

  • Arkadaşı adamın sadece zihninde bence. Namı diğer Ruhi:)

  • Cevabı burada bulabilirsiniz: \r\nhttps://www.facebook.com/103366018554719/posts/114891467402174/

Yorum yazmak için lütfen giriş yapınız

Editörün Son İçerikleri

Sonuna Geldiğinde

Sonuna Geldiğinde

Bir Şirket Daha

Bir Şirket Daha

Daha da Katı Düzenlemeler

Daha da Katı Düzenlemeler

Keyif İçin

Keyif İçin

Editörlerin Son İçerikleri

kaptanfilozof06

Sonuna Geldiğinde

probiyotik

Depresyon Bu Değil

bubble30
Nielawore

Bizden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun