Ekim 02, 2023

DİZİLERDE VEYA FİLMLERDE ARTAN TELEFON KULLANIMI

Yani başlarda evet telefon konuşması olan sahneler vardı da şimdi film veya dizi izlerken veya televizyonu açıp izlemezken o kadar telefon sesi geliyor ki kendi telefonunuzdan mı geliyor diye emin olamıyorsunuz. Telefon çalıyor, kendininki sanıyorsun.

Habire mesajlaşıyorlar. Sitem etmiyorum, gerçeği yansıtıyorlar. Bu aralar yeni neslin sosyal medya kullanım süresinin fazlalığı konusunda tartışmaları dinliyorum. Hak veriyorum. Kendim dahil sosyal medyada çok vakit geçiriyorum. Hiçbir şey de katmıyorum kendime. Azıcık gülüyorsam gülüyorum. Bazen inanılmaz üzücü şeyler de görüyorum. Ekrandan gerçekten 'sanal dünya'da yaşıyorum yani. Yaşıyoruz.

DİZİLERDE VEYA FİLMLERDE ARTAN TELEFON KULLANIMI

Dizilerde filmlerde de bunun konu edilmesi, işlenmesi şaşırılacak bir husus değil. Gerçeği yansıtmakla beraber özendiren bir tarafı olup olmadığı konusunda yorum yapmayacağım. Size kalmış.

Bir iki yaşında bebekler artık telefon tablet oynuyor yani ne özendirmesi diyebilirsiniz veya tabii ki özendiriyor diyebilirsiniz. Sadece dizi veya filmlerde telefon kullanımının arttığı konusunda hemfikiriz değil mi? Hatta konuları telefon oldu birkaçının...

Peki ya siz ne düşünüyorsunuz?
DİZİLERDE VEYA FİLMLERDE ARTAN TELEFON KULLANIMI

DAHA FAZLASI İÇİN TIKLA!

Yorumlar

  • tıkla!

Yorum yazmak için lütfen giriş yapınız

Bizden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun