Temmuz 19, 2024

Doğru Bir Yönlendirme Her Şeyi Değiştirebilir - Friendz10

Bazen öyle anlar olur ki, işler bir türlü istediğimiz gibi gitmez. İşler istediğimiz gibi gitmediği zaman ise panikleyebiliriz, kendimizi suçlayabiliriz veya etrafımıza kızabiliriz. Ancak tüm bu kötü gidişi adı tersine çevirmeyen aslında belli başlı bazı yolları vardır. O yollardan bir tanesi ise etrafımızdaki insanları doğru yönlendirmek olabilir. En azından kendi açımızdan doğru yönlendirmek olabilir. Etrafımızdaki insanları yönlendirmek ise olayların gidişatının etrafımızdaki insanlarla ilgisi olduğu zaman bir işe yarayabileceği bir durum olabilir.

Doğru Bir Yönlendirme Her Şeyi Değiştirebilir - Friendz10

Bazen kötü gidişat ne bizimle ilgilidir ne de etrafımızdaki insanlarla ilgilidir. Böyle durumlarda etrafımızdaki insanların da yapabileceği pek fazla bir şey yoktur. Kötü gidişat bizimle ilgili ise bu çok iyi bir şeydir çünkü kendimizle ilgili bazı şeyleri değiştirerek kötü gidişatı engelleyebiliriz.

Doğru Bir Yönlendirme Her Şeyi Değiştirebilir - Friendz10

Ancak kötü gidişat etrafımızdaki insanlarla ilgili ise o zaman yapabileceğimiz en doğru hamle etrafımızdaki insanları kendimiz için olayların iyi gideceği yönde yönlendirmek olacaktır. Burada akıl oyunları devreye girer, kelime oyunları devreye girer, kısacası her türlü oyun devreye girer. Ve biz de oyunu doğru oynayarak insanları yönlendirmeyi başarabilirsek, aslında gidişatı da yönetmeyi başarabilmiş oluruz. Gidişatı yönetmeyi başarabilirsek, kendi açımızdan olayları en iyi şekilde yönlendirebiliriz. 

Yorumlar

  • İnsanlar farklı yönlere çekilebilir

  • Doğru olmak önemli

Yorum yazmak için lütfen giriş yapınız

Editörün Son İçerikleri

Yarım

Yarım

Bazı İnsanlar Reddedilmeyi Kaldıramaz - Friendz10
Akıl İnsanın Duvarıdır - Friendz10

Akıl İnsanın Duvarıdır - Friendz10

Gerçek Hayatımıza Dönüş - Friendz10

Gerçek Hayatımıza Dönüş - Friendz10

Editörlerin Son İçerikleri

kaptanfilozof06

Yarım

probiyotik

Ses Çıkartabilir Miydik?

bubble30
Nielawore

HAREKETLİ KAZAN: NGC 2467

Bizden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun