Haziran 26, 2022

SOSYAL MEDYADA DANS EDEN İNSANLAR AKIMI

Sosyal medyadaki akımları biliyoruz. 'Ice bucket challenge' ile başlamıştı sanki o akımlar. Herkes tepesinden aşağı buzlu su döküyordu. Ondan sonra hasta olanlar oldu tabii. O nedenle bu akımın çok güzel olduğunu düşünmüyorum. Eğlenceliydi ama zararlı sonuçlar doğurabiliyordu. Suya basıp kayanlar, hasta olanlar, telefonu bozulan... Ufak ama zararlı sonuçlar. Neyse. Dans eden insanlar akımının böyle sonuçları olmadığına inanıyorum. Hatta zararı değil faydası olduğunu düşünüyorum. Biraz daha açacak olursak...

SOSYAL MEDYADA DANS EDEN İNSANLAR AKIMI
Sosyal medyada dans eden çiftleri gördüğünüzde ne hissediyorsunuz? Ben çok mutlu oluyorum. Öncelikle çok güzel müzikler seçiyorlar, müzik de akımın bir parçası oluyor genelde aynı müzik ile akımlar oluyor. Unutulmaya yüz tutmuş parçaların nasıl tekrar canlandığını görmek çok hoşuma gidiyor. Parçayı ilk kez dinlediğim zamanlara götürüyor beni.
Dansın büyüleyici bir etkisi var bünyeye. Müzik bazen tek başına da iyileştirme özelliğine sahiptir ancak dans ile birleştiğinde çok güçlü bir ikili olurlar. Ve anılarınızda önemli bir yer tutarlar. Bu yüzden bu akımı çok seviyorum.
Çift olmanıza gerek de yok. Evde annenizi babanızı, en yakın arkadaşınızı, çocuğunuzu... Yakınlarınızdan herhangi birini müzik açıp dansa kaldırın. Sizin için gerçekten hatırlamaya değer bir anı olacaktır. Ve karşınızdaki kişinin gününü güzelleştirebilirsiniz böyle yaparak. Bazen sözcükler yetersiz kalır, onlara verdiğiniz değeri böyle ifade edebilirsiniz.
DAHA FAZLASI İÇİN TIKLA!

Yorum yazmak için lütfen giriş yapınız

Editörün Son İçerikleri

SADELİK, HUZUR VE KAFA DİNLİYORUM HAVASI OLAN POZ ÖNERİSİ
GÜNÜN KOMBİNİ: HERKESLE AYNI GİBİ AMA FARKLI
DECEMBER

DECEMBER

GÜNÜMÜZ TÜRKÇESİ İLE HAVZA GENELGESİ

Editörlerin Son İçerikleri

kaptanfilozof06

Koruma Kalkanı

probiyotik

Saat Yönünün Tersine

bubble30
Nielawore

RENGARENK YUMURTALAR: PASKALYA

Bizden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun