Ekim 03, 2022

ERKEK MODASI: SAHİL SERİNLİĞİ

Tatil planlarını Ağustos sonu Eylül başına ertelemiş olan beyler, sizler için yaz akşamlarında sahil de otururken sahil serinliğinden etkilenmeyin eve hasta dönmeyin diye bir kombin örneği buldum. Bu içerikte sahil kenarında otururken hem üşütmeyecek hem sivrisineklere yem etmeyecek rahat bir kombin inceleyeceğiz.

Öncelikle genel hatlarıyla baktığımızda oversize ince bir triko kazak olduğunu görüyoruz. Sahile inene kadar omuza atmalık olan bu kazağın içine de beyaz tişört giyilir. Yakışır. Altındaki de fotoğraftan anladığım kadarıyla triko bir eşofman. Herhangi bir pantolon da olur ama şöyle efil efil bir pantolon veya eşofman tercih etmeniz daha iyi. Çorap ve spor ayakkabı ile de tamamlanır.

Üzerinize bu kadar oversize giymek istemez iseniz aynı kumaştan normal size bir kazak, sweatshirt veya hırka da giyinebilirsiniz. Renk tercihiniz de değişebilir. Bence tarz duruyor ama.

Pantolon ve ayakkabının bir takım riskleri var. Pantolon ile sahil kenarında şezlong üzerinde vakit geçirecekseniz mutlaka kontrol edin. Pis oluyor genelde üzerine. Kirlenir yani. Beyaz ya da açık renk olunca da mahvolur yani. Kim uğraşacak tatilde çamaşırla falan? Bir de ayakkabı da plajı kum olan bir sahilde oturacaksanız ayağınıza kum dolabilir. Öyle bir problem olabilir. Onun dışında yok sanki?

ERKEK MODASI: SAHİL SERİNLİĞİ

DAHA FAZLASI İÇİN TIKLA!

Yorumlar

  • tıkla!

Yorum yazmak için lütfen giriş yapınız

Editörün Son İçerikleri

2 EKİM: DÜNYA ŞİDDETTEN KAÇINMA GÜNÜ
EV TURU: AÇIK MAVİ VE YEŞİLİN YUVASINI BULMASI
GRUP LİDERİ OLARAK SON 16'YA YÜKSELDİK!
TREND ALARMI ÇALIYOR DEMİŞTİM: MAKOSEN / LOAFER

Editörlerin Son İçerikleri

kaptanfilozof06

Küçük Uğraşlar

probiyotik
bubble30
Nielawore

AĞAÇ PERİLERİ: DRYADLAR

Bizden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun