Haziran 27, 2022

Gidenler

Hayatımız boyunca pek çok insan tanırız. Pek çoğumuz için annemiz ve babamız tanıdığımız ilk insanlardır. Bazılarımız için ise kardeşlerimiz ve akrabalarımız olur. Bunların hiçbiri yoksa arkadaşlarımız bizim ailemiz olur. Aile bir insan için tanımlaması zor bir kavramdır. Çok fazla anlama gelebilir. Zor günlerimizi beraber yaşadığımız insanlardır ailemiz.

Gidenler

Ya da en mutlu anlarımızda yanımızda olanlardır. Pek çok insan hayatımızda gelip geçicidir. Ailemiz ise kalıcıdır. Ancak bazen ailemiz de bizleri erkenden bırakıp gider. Hayatlarını kaybederler. Ya da bizleri terk edip giderler. Her iki koşulda da ailemizi kaybetmişizdir. Terk edip gittiklerinde ise ailemiz bizler için ölmüş olur. Ama yaşadıklarını bilmek ve bizi bıraktıklarını bilmek en acısıdır.

Gidenler

Pek çok bahane söylenebilir. Bizi iyiliğimiz için bıraktıklarını söyleyebilirler. Yorulduklarını söyleyebilirler. Hiçbir bahane acıyı hafifletmez. Hiçbir bahane gidenleri bizler için eskisi gibi yapmaz. En kötüsü ise gidenlerin bizlerden aldıklarını geri getirmememizdir. Artık bir daha eskisi gibi olamayız. Kesin olan bir şey varsa bir daha eskisi kadar iyi olamayacağımızdır.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapınız

Editörün Son İçerikleri

Sinirler Hopladı

Sinirler Hopladı

Enflasyon Küresel Problem

Enflasyon Küresel Problem

Kazanılamayacak Mücadele

Kazanılamayacak Mücadele

İkinci Planda Olmak

İkinci Planda Olmak

Editörlerin Son İçerikleri

kaptanfilozof06

Sinirler Hopladı

probiyotik

Gelincik

bubble30
Nielawore

ÖRGÜLÜ SAÇLI KADIN KAFASI

Bizden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun