Haziran 14, 2024

Kader Öğretisinden Bir Ders - Friendz10

Hayatımın hiçbir evresinde kaderiyeci olmadın ama bazen Göktanrı ünancındaki her şey bize uyarılarda bulunur durumuna algım kaymıyor desem yalan olur şimdi. Bu ara revaşta olan bir durum daha var adı ''Karma'', etrafımdan duyuyorum işte karma temizliği, karma anlaşması, karmandan iste vs gibi şeyler bunlar bazen ciddi anlamda ağzımı açık bırakacak kadar tuhaf gelse de bazen dikkatimi çekiyor ve dinliyorum. Bazıları var ki dikkatle dinlemekle yetinmeyip araştırıp öğrenmeye çalışıyorum.

Kader Öğretisinden Bir Ders - Friendz10

Şimdi burada şunu öğrendim bunu öğrendm diyemeyeceğim ama şu bir gerçekki bazen gerçekten çok mantıklılar. Buna bir örnek vermek istiyorum. Bakın hayatın veya kaderin veya karmanın ne derseniz deyin size öğretmek istediği anlatmak istediği bir şey var o kesin. Aralarında en çok dikkatimi çekip cidden böyle olabilir dediğim bir nor ile karşılaştım bir araştırmam da o kadar dikkat çekiciydi ki bu cümle üstüne saatlerce düşündüm. Bu cümleyi sizlerle paylaşıyorum ve yorumlarınızı merak ediyorum.

Kader Öğretisinden Bir Ders - Friendz10
  • Hayatta bazen acı çekilmesi gerekir. Bunun nedeni kötü birisi olduğumuz için değil, nerede, ne zaman, nasıl bir durum ve konumda  iyi olmayı bırakmamız gerektiğini öğrenmemiz içindir. 

Yorumlar

  • Farklı bir bakış açısı ama mantıklı

Yorum yazmak için lütfen giriş yapınız

Editörün Son İçerikleri

Oksijen Ölü Yıldızların Ürünü Olabilir Mi?
Anzak'lara ATATÜRK'DEN MESAJ

Anzak'lara ATATÜRK'DEN MESAJ

SAVAŞAYI BİLMEYEN ALMANLAR, ONURLU TÜRKLER

SAVAŞAYI BİLMEYEN ALMANLAR, ONURLU TÜRKLER

NEAR EAST'TE KAMPANYA BAŞLIYOR

NEAR EAST'TE KAMPANYA BAŞLIYOR

Editörlerin Son İçerikleri

kaptanfilozof06

Rahatlık

probiyotik
bubble30
Nielawore

SPACE IMAGE RESEMBLING A SPINNING TOP

Bizden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun