Sosyal Hayat

YARIN ÖĞRETMENLER GÜNÜ

Hediyeniz hazır mı?

caterpillar / Editor

23 Kasım 2021 11:53

Günlerdir bir öğretmenler günü hediyesi telaşesi var. Malum Black Friday de geliyor. Herkes indirim kovalıyor bu yüzden. Ebeveynler çocuklarını kapıp AVM’lere koşuyor. Öğretmeni ne sever diye hediye almaya.

Ben de biliyorsunuz bir mağazada çalışıyorum. O yüzden bu sürece yoğunca hakimim. “Şimdi buraya kadar okuduk, içerik neden ablacım?” diyor olabilirsiniz. Hemen söylüyorum.

Hediye alanlar almayanlara tavsiye versin diye. Tavsiyeyi ben neden vermiyorum? Çünkü hediye tavsiyeleri bubble30’dan sorulur. Moda kategorisinde zibilyon tane hediye önerisi bulabilirsiniz.

Benim kendimce önerim, gerçekten ihtiyacı olan ve kullanabileceği şeyler almanız. Pahalı şeyler almayın ama ucuz diye de alakasız şeyler almayın. Hatta bana kalırsa bırakın çocuğunuz severek bir şiir, bir kompozisyon yazsın içinden gelirse. Onlarla birlikte kurabiye- kek yapın. El yapımı, emek verilen şeyler çok daha güzeldir. Belki kendince bir anı defteri yapabilir çocuklar. Öğretmeni de hep saklar, çok güzel bir anı olur.

Bu yüzden ben tavsiye olarak anı defteri ve elde yapılmış kek-kurabiyeler diyorum. Şimdi sıra sizde. Sizce öğretmenler günü hediyesi arayanlar ne yapmalı?

probiyotik

Başta Baş öğretmen Atatürk'ün ve tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun.

24 Kasım 2021 10:04

kaptanfilozof06

Tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü kutlu olsun

24 Kasım 2021 10:50