Pek Faydalı

BİYOREZONANS

Tüm nesneler gibi hücreler de titreşim halindedir.

mmm11 / Kullanıcı

10 Ekim 2021 09:29

Frekans; nesnelerin birim zamandaki titreşim sayısıdır. Elektronların titreşimleri hatırlanacak olursa her nesnenin kendine özgü bir titreşimi olduğu anlaşılır. Aynı şekilde insan hücreleri, dolayısıyle organları ve bir bütün olarak insan da kendisine özgü titreşim halindedir.
 

Sağlıklı hücrenin ve hastalıklı hücrelerin yaydığı bu frekans farklılıklarından yayrarlanılarak bir tedavi cihazı geliştirilmiş. Bu cihaz ile hastalıklı bölgeye normal sağlıklı hücre frekansı gönderiliyor ve hastalıklı hücrelerde bu freknasla iyilişme gözleniyor.
Buradan şu sonuç çıkarılarak, vücudumuza dışarıdan etki eden tüm çevesel etkenler ve vucüdumuza nüfuz eden her türlü mikrop veya zehirli ve alerjen maddelerin zararları bu yöntemle düzeltilebilir, deniyor.
 

Biyorezonans cihazı bilgisayara bağlı frekans modülü, elektrotlar ve kulaklıktan oluşuyor. Hastalık grubuna göre bir kaç seans uygulanıyor.  Faydaları şöyle sıralanıyor:
-Öncelikle patolojileri (normal olmayan dokular) belirliyor. Örneğin karaciğer yağlanmasında, normal karaciğer hücresi frekansı verildiğinde normal hücrelerin, yağlı hücreleri normalleşmesi için uyardığı gözlenmiş.
-Zehir veya alerjenleri belirliyor. Gıda hassasiyetlerini tespit ediyor.
-Virüs, bakteri, parazitlerin varlığını belirliyor, neden oldukları hastalıkları buluyor  ve tadavi sağlıyor.
-Bağımlılık (alkol, sigara, ilaç gibi) tedavisi yapıyor.
-Aile taraması ile olası hastalıkları belirliyor.
-Kronik ağrılarda ve en çok fibromiyaljide (boyun ve sırt kaslarında yaşam kalitesini düşüren ağrı ile seyreder) kullanılıyor. 
-Kilo vermede yardımcı olarak da kullanılabiliyor.
Ülkemizde ruhsatlı ve deneyimli uzmanlar bu tedavi şeklini daha çok bağımlılık, kronik ağrı ve obezite tedavisinde kullanmaktadır. Yardımcı tedavidir.
 

Normalde insan kulağının duyamayacağı ses frekansları ile insanlığın yararına olabilecek hizmetler olduğu gibi kısmen veya tamamen zararına kullanılabilen şekilleri de vardır. Bahsedilen bu tadavi insanların yararına kabul edilebilir. Ama örneğin lokantalarda sizi acıktıran ve bol bol yiyecek tüketmenize neden olan frekanslar veya alışveriş merkezlerinde hiç niyetiniz yokken deli gibi neredeyse tüm mağazayı satın aldıran frekans yayınları olabilir. Bunlar kısmen zararlı gruptadır. Kötü amaçlı olanları kolaylıkla  tahmin edebilirsiniz. 

*Paylaşımlar kısa bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi önerisi değildir.

probiyotik

Vay bee

10 Ekim 2021 13:12

bubble30

elinize sağlık

10 Ekim 2021 13:12

caterpillar

elinize sağlık

11 Ekim 2021 13:16

kaptanfilozof06

Çok ilginç

12 Ekim 2021 10:35