Moda

GÜNÜN KOMBİNİ: YALANCI BAHAR

Yalancı bahar çünkü bahar olmadı ki kıştayız.

bubble30 / Editor

21 Kasım 2021 12:27

Yalancı bahar çünkü bahar olmadı ki kıştayız. Bu nedenle baharlık gibi gözüken ama kışlık bir kıyafet giyerek biz de havayı kandıracağız. Bu yüzden kombinin adı yalancı bahar. Çok iyi oldu he hahaha. Aslında yalancı bahar şarkısını dinlediğim için bu içeriğin adını yalancı bahar koyayım demiştim ama sonradan iyi uydurdum. Kendini takdir etmeli insan arkadaşlar.

Deri zaten bizi sıcak tutacak bu yüzden ince gibi gözükse de üşümeyeceğiz. Deri pantolon ve deri uzun ceketimizi alıyoruz. Uzun deri ceketim yok ancak olması adına black fridayde girişimlerim olabilir. Sepetinizde mevcut bir uzun deri ceket varsa çıkarabilir misiniz acabası?

Boğazlı crop satın alsam annem der ki 'bu ne mana?'. Güzel duruyor mu, evet ama ben üşürüm. Ama siz alın isterseniz. Bu kombinle de çok güzel olmuş. Deri ceketin rengi de çok güzel değil mi?

Spor ayakkabı ile tamamlamak da çok iyi olur çünkü ben neredeyse her yere yürüyerek gidiyorum. Rahat olması lazım ayaklarımın ama üşümemesi de lazım, o nedenle deri pantolon uzun olacak ki ben vicdanıma kadar çekeceğim bir çorap giyineyim altına hatta termal tayt giyineyim. İÇLİĞİN yeni adı termal tayt oldu da öyle diyeyim dedim.

photos from: https://tr.pinterest.com/

 

caterpillar

Harika ötesi içerik ahahaha! İçeriğin adı, adının geliş hikayesi, termal tayt...

23 Kasım 2021 12:03